Fotografii prezenţi la Săptămâna Modei au prezentat imagini cu Victoria afişând o mină extrem de slabită şi obosită. “ Sunt bine, fericită şi sănătoasă. Este iresponsabil când oamenii fac o obsesie pentru formele mele. Este un neadevar să se spună că nu mănânc şi că sunt nesănătoasă”, a precizat vedeta pentru Daily Mirror. “Am o dietă sanatoasă, o viaţă sanatoasă şi suficientă energie să alerg după cei trei băieţi ai mei, dar şi să călătoresc prin lume pentru a conduce afacerea mea din modă”.

Cât timp a stat la Londra, ea a avut un program foarte încărcat, inclusiv o prezentare de modă. De asemenea, Victoria s-a întâlnit la Restaurantul Le Caprice cu supermodelele Naomi Campbell şi Claudia Schiffer pentru o cină privată.

După două zile de stat în Londra pentru Săptămâna Modei, Victoria s-a întors împreună cu familia în Los Angeles. Ea locuieşte în Statele Unite împreună cu soţul său, David, şi cei trei băieţi ai lor: Brooklyn, Romeo si Cruz.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.