Cândva cea mai căutată actriță de telenovele de la noi, Diana Dumitrescu nu a mai jucat de ceva vreme într-un film cunoscut. Ultimul rol a fost în pelicula „Îngeri pierduți” (2014), unde a jucat rolul Cristinei Popa. Mult prea puțin pentru o tânără care a avut rol principal în telenovlele „Regina”, „Iubire și onoare” sau filmul „Minte-mă frumos”.

Nici Jojo, alias Cătălina Grama, nu o duce prea bine. Monica din pelicula „Poker” nu a mai jucat într-un film memorabil de mai bine de trei ani. Ultima producție cunoscută în care Jojo a apărut este „Ultimul corupt din România” (2012), în regia lui Sergiu Nicolaescu.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.