Mergi direct la conținut »
Untold 2019. Programul pe zile și reguli de acces

Cea de-a cincea ediție a Untold va avea loc în perioada 1-4 august la Cluj-Napoca. Sute de mii de participanți sunt așteptați la cel mai mare festival de muzică din România.

Programul Untold 2019 pe zile

UNBELIEVABLE THURSDAY – 1 AUGUST

Main Stage

17.00-18.00 – PARTYDUL KISS FM

18.00 – 19.00 – ALEX PARKER

19.30 – 20.30 – SMILEY

21.00 – 22.00 – TOVE LO

22.30 – 23.30 – JAMES ARTHUR

00.00- 01.30 – TUJAMO

02.00 – 03.00 – W&W

03.30 – 4.30 – DIMITRI VEGAS & LIKE MIKE

04.30 – 05.00 – 3 ARE LEGEND

05.00-06.00 – STEVE AOKI

Galaxy Stage

21.00 – 23.00 – FLOOG

23.00 – 01.00 – OXIA

01.00 – 03.30 – LOCO DICE

03.30 – 06.00 – JOSEPH CAPRIATI

06.00 – 08.00 – ANNA TUR

Alchemy Stage

17.00 – 18.30 – ZO

18.30 – 20.30 – K-LU

20.30 – 21.30 – SATRA B.E.N.Z.

21.30 – 22.30 – GRASU XXL LIVE

23.00 – 00.30 – RONI SIZE

00.30 – 01.30 – CAMO & KROOKED LIVE

02.00 – 04.00 – PENDULUM DJ SET B2B FRICTION

Daydreaming Stage

14.00 -15.30 – IV-IN

15.30 – 17.30 – AKOS

17.30 – 19.00 – DAVIAN

19.00 – 21.00 – OCEANVS ORIENTALIS

21.00 – 00.00 – AUDIOFLY

00.00 – 01.30 – MONOLINK

01.30 – 03.30 – BEHROUZ

03.30 – 06.00 – MATTHEW DEKAY

06.00 – 08.00 – VIKEN ARMAN

Forest Stage

17.30 – 18.30 – SATELLITES

19.00 – 20.00 – ZIMBRU

20.30 – 21.30 – FUNKORPORATION

22.00 – 23.30 – ALBOROSIE & SHENGEN CLAN

00.00 – 01.30 – MORCHEEBA

Time Stage

14.00 – 15.00 – NINHO B2B JAMES AKI

15.00 – 16.00 – DJ BEATREKER

16.00 – 17.00 – DJ L

17.00 – 18.30 – DIGITALOVE

18.30 – 20.00 – MOONSOUND

20.00 – 21.30 – ANDRE RIZO

21.30 – 23.30 – PAUL DAMIXIE

23.30 – 00.30 – KLINGANDE

00.30 – 01.30 – KRISTIAN NAIRN

01.30 – 03.30 – NUSHA B2B T78

03.30 – 05.00 – VALI BARBULESCU

05.00 – 08.00 – MAESTROS DEL RITMO

Fortune Stage

21.00 – 22.30 – TINLICKER

22.30 – 23.30 – RUBEN DE RONDE

23.30 – 00.30 – ARTY PRES. ALPHA 9

00.30 – 01.30 – COSMIC GATE

01.30 – 02.00 – CHRISTINA NOVELLI LIVE

02.00 – 03.00 –  CRAIG CONNELLY

03.00 – 04.00 – MARCO V

04.00 – 05.00 – JOHAN GIELEN

05.00 – 06.00 – ALLEN WATTS & ALESSANDRA RONCONE

Earth Spirits

18.00 – 19.30 – ANDY BENZ

19.30 – 20.30 – PUKA

20.30 – 21.30 – AIR CEREMONY

21.30 – 22.30 – RADIA

22.30 – 23.30 – PHILIPPE DIB’S EL KAMINO

23.30 – 00.30 – ANCESTRAL BLOW WITH TAITA CRISPIN CHINDOY

00.30 – 02.00 – INDIOS BETA

02.00 – 04.00 – DJ SESSION

Tram Stage

17.00 – 19.00 – TUDI

19.30 – 21.00 – YOYO

21.00 – 22.00 – MOSHU

22.00 – 23.00 – MIHAI V

23.00 – 00.30 – GABRIEL ROSS

00.30 – 02.00 – ANDREI M

02.00 – 03.30 – MEGG

03.30 – 04.30 – DJ POLIGLOT

04.30 – 06.00 – T’NU

Nostalgica Stage

16.00 – 20.00 – ORIGINS

20.00 – 22.00 – LOADING…’90%

22.00 – 01.30 – MANIA NOSTALGIA

02.00 – 06.00 – MANIA NOSTALGIA

LEGENDARY FRIDAY – 2 AUGUST

Main Stage

17.00 – 18.00 – BASSKA

18.00 – 19.15 – SUBCARPATI

19.30 – 20.30 – STORMZY

20.30 – 21.30 – BUSTA RHYMES

22.00 – 23.30 – TIMMY TRUMPET

00.00 – 08.00 – ARMIN VAN BUUREN

Galaxy Stage

21.00 – 23.00 – LEHAR

23.00 – 01.30 – ELAX

01.30 – 04.30 – SOLOMUN

04.30 – 06.30 – BORIS BREJCHA

06.30 – 08.00 – ANDREW MELLER

Alchemy Stage

17.00 – 18.30 – DJ SNOW & MC AGENT

18.30 – 19.30 – NANE

20.00 – 23.00 – SHOWCASE CULESE DIN CARTIER

23.30 – 01.00 – NERO DJ SET

01.00 – 02.30 – BORGORE

02.30 – 04.00 – CHASE & STATUS DJ SET

DayDreaming Stage

14.00 – 16. 00 – ESAUNUE

16.00 – 18.00 – DARAI LAMA

19.30 – 20.30 – KERALA DUST

20.30 – 23.00 – BLOND:ISH B2B YOKOO

23.00 – 02.00 – ACID PAULI

02.00 – 04.00 – DAMIAN LAZARUS

04.00 – 06.30 – LOVESTRUCKK (NICO STOJAN B2B HOLMAR)

06.30 – 08.00 – TIMUJIN

Forest Stage

17.30 – 19.00 – HEION LIVE SET

19.30 – 20.30 – KARPOV NOT KASPAROV

21.00 – 22.00 – KOMRAUS

22.30 – 23.30 – THE MOTANS

00.00 – 01.30 – AKUA NARU

Time Stage

14.00 – 15.30 – DJ DARK B2B MENTOL

15.30 – 16.30 – VOLT

16.30 – 17.30 – MAT

17.30 – 18.30 – MARC RAYEN

18.30 – 20.00 – BOEHM

20.00 – 21.30 – JACK PERRY

21.30 – 23.00 – TOM NOVY

23.00 – 00.30 – SWANKY TUNES

00.30 – 02.00 – SKIY

02.00 – 03.30 – SCARLETT ETIENNE

03.30 – 05.00 – GONCALO

05.00 – 06.30 – NO PARACHUTE

06.30 – 08.00 – JAYRAA

Fortune Stage

21.00 – 22.30 – JODY WISTERNOFF

22.30 – 00.00 – CID INC

00.00 – 01.30 – GRUM

01.30 – 03.00 – DAVE SEAMAN

03.00 – 04.30 – SEBASTIEN LEGER

04.30 – 06.00 – UNDERCATT

Earth Spirits Stage

18.00 – 19.30 – ANDY BENZ

19.30 – 20.30 – PUKA

20.30 – 21.30 – RADIA

21.30 – 22.30 – PHILIPPE DIB’S EL KAMINO

22.30 – 00.00 – WATER STRINGS

00.00 – 01.00 – RIVER FLOW

01.00 – 02.00 – INDIOS BETA

02.00 – 04.00 – DJ SESSION

Tram Stage

17.00 – 19.00 – DJ SERGINIO

19.30 – 21.00 – T’NU

21.00 – 22.00 – DAN MEDESAN

22.00 – 23.00 – CARLOS

23.00 – 00.30 – WAREN

00.30 – 02.00 – PELIN

02.00 – 03.30 – ANDREI M

03.30 – 04.30 – DJ ETHYLEN

04.30 – 06.00 – YOYO

Nostalgica Stage

16.00 – 20.00 – OLD SCHOOL

20.00 – 22.00 – LOADING…’90%

22.00 – 02.00 – FANTASIA NOSTALGIA

02.30 – 06.00 – FANTASIA NOSTALGIA

MAGICAL SATURDAY – 3 AUGUST

Main Stage

17.00 – 18.00 – PASCAL JUNIOR

18.00 – 19.00 – MANUEL RIVA

19.00 – 20.30 – MIKE PERRY

21.00 – 22.00 – OSCAR AND THE WOLF

22.30 – 23.30 – BASTILLE

00.00 – 01.00 – DANNY AVILA X FLYING STEPS

01.30 – 03.00 – DON DIABLO

03.00 – 05.00 – FEDDE LE GRAND

Galaxy Stage

21.00 – 00.30 – ARTBAT

00.30 – 02.30 – PAUL KALKBRENNER

02.30 – 05.30 – TALE OF US

05.30 – 08.00 – MATHAME

Alchemy Stage

17.00 – 18.00 – DWLS

18.00 – 19.30 – DJ WICKED

19.30 – 20.30 – SHAHMEN

20.30 – 21.30 – SPIKE

21.30 – 22.30 – DELIRIC X SILENT STRIKE X MUSE ORCHESTRA

23.00 – 00.30 – CONGO NATTY DJ SET

00.30 – 02.00 – RUSKO

02.00 – 04.00 – SUB FOCUS B2B WILKINSON

04.00 – 05.00 – DJ SHIVER

DayDreaming Stage

14.00 – 16.30 – VASIU

16.30 – 17.30 – DJ KOOL

18.30 – 20.30 – BLACK MOTION LIVE

20.30 – 23.30 – LEE BURRIDGE

23.30 – 02.30 – BEDOUIN

02.30 – 05.30 – GUY GERBER

05.30 – 08.00 – MARWAN

Forest Stage

18.00 – 19.00 – NOPAME

19.30 – 20.30 – SOUNDOPAMINE

21.00 – 22.00 – MIHAIL

22.30 – 23.30 – ALEXANDRINA

00.30 – 02.00 – SEVDALIZA

Time Stage

14.00 – 16.00 – VICTHOR

16.00 – 18.00 – MANO

18.00 – 20.00 – DOBRIKAN & AFGO

20.00 – 21.30 – THE MODEL

21.30 – 23.00 – FACUNDO MOHRR

23.00 – 01.00 – ADRIAN EFTIMIE & OPTICK

01.00 – 03.00 – MARKUS HOMM B2B MIHAI POPOVICIU

03.00 – 05.00 – SANDRINO

05.00 – 06.30 – SLLASH & DOPPE

06.30 – 08.00 – ROSARIO INTERNULLO

Fortune Stage

21.00 – 22.30 – MISS MONIQUE

22.30 – 23.30 – ILAN BLUESTONE

22.30 – 00.30 – DAVID GRAVELL

0030 – 02.00 – ATB

02.00 – 03.00 – ANDREW RAYEL

03.00 – 04.00 – RICHARD DURAND

04.00 – 05.00 – RAM & DARREN PORTER

05.00 – 06.00 – SUNCATCHER & EXOLIGHT

Earth Spirit Stage

18.00 – 19.00 – ANDY BENZ

19.00 – 20.30 – PUKA

20.30 – 21.30 – RADIA

21.30 – 22.30 – PHILIPPE DIB

22.30 – 23.30 – SOLAR SOUL

2230 – 00.30 – FIRE POLYRHYTHM

00.30 – 02.00 – INDIOS BETA

02.00 – 04.00 – DJ SESSION

Tram Stage

17.00 – 19.00 – TUDI

19.30 – 21.00 – TRIP ENGINEER

21.00 – 22.00 – MARK AZEKKO

22.00 – 23.00 – ALEX TRIPON

23.00 – 00.30 – ANDREI M

00.30 – 02.00 – AURIK

02.00 – 03.30 – PELIN

03.30 – 04.30 – LIQUID

04.30 – 06.00 – MEGG

Nostalgica Stage

16.00 – 20.00 – BOOGIE WOOGIE

20.00 – 22.00 – LOADING…’90%

22.00 – 03.00 – FEERIA NOSTALGIA

03.00 – 06.00 – FEERIA NOSTALGIA

SUPREME SUNDAY – 4 AUGUST

Main Stage

18.00 – 19.30 – KUNGS

19.30 – 21.00 – TINIE TEMPAH

21.30 – 23.00 – ROBBIE WILLIAMS

23.30 – 00.30 – NICKY ROMERO

01.00 – 02.30 – DAVID GUETTA

03.00 – 04.30 – MARTIN GARRIX

04.30 – 06.00 – UMMET OZCAN

Galaxy Stage

23.00 – 00.30 – MAHONY

00.30 – 03.30 – SETH TROXLER

03.30 – 08.00 – JAMIE JONES B2B MARTINEZ BROTHERS

Alchemy Stage

17.00 – 18.30 – JAHEYO

18.30 – 20.30 – DJ UNDOO & DJ FAIBO X

20.30 – 21.30 – EL NINO

21.30 – 22.30 – MACANACHE

22.30 – 23.30 – PARAZITII

21.30 – 01.30 – A SKILLZ B2B KRAFTY KUTS

01.30 – 03.00 – DUB FX

03.00 – 05.00 – ANDY C & TONN PIPER

DayDreaming

14.00 – 16.00 – VLADEMIR

16.00 – 18.30 – BROSS

18.30 – 21.30 – SABO & GOLDCAP

21.30 – 23.30 – BLACK COFFEE

23.30 – 02.30 – VANDER

02.30 – 05.00 – LAZARE HOCHE

05.00 – 08.00 – GORJE HEWEK & IZHEVSKI

Forest Stage

17.30 – 19.30 – DANAGA

19.30 – 20.30 – CHANCHA VIA CIRCUITO

21.30 – 22.30 – INNER CIRCLE

23.30 – 00.30 – IRIE MAFFIA

01.00 – 02.30 – TANYA STEPHENS & THE ROYAL ROOTS

Time Stage

14.00 – 15.30 – DRIX

15.30 – 17.00 – VLADIMIR B2B ADRIAN SAGUNA

17.00 – 18.30 – ALBWHO B2B ANDREW DUM

18.30 – 20.00 – FARIUS

20.00 – 21.30 – ZWETTE

21.30 – 23.00 – ARIAS

23.00 – 00.30 – NORA EN PURE

00.30 – 02.00 – ANOTR B2B TOMAN

02.00 – 03.30 – JAY MEDVEDEVA

03.30 – 05.00 – STEFF DA CAMPO

05.00 – 06.30 – TWO PAUZ

06.30 – 08.00 – STEFAN BINIAK

Fortune Stage

19.00 – 20.30 – BOGDAN VIX & CLAUDIU ADAM & AIRBORN

20.30 – 21.30 – THE THRILLSEEKERS PRES. HYDRA

21.30 – 23.30 – MARKUS SCHULZ & ADINA BUTAR LIVE

23.30 – 00.30 – FUTURECODE (OMNIA & BEN GOLD)

00.30 – 01.00 – EMMA HEWITT LIVE

01.00 – 02.00 – JOHN O’CALLAGHAN

02.00 – 03.00 – GIUSEPPE OTTAVIANI LIVE 2.0

03.00 – 04.00 – JOHN ASKEW

04.00 – 05.00 – SEAN TYAS & ALEX DI STEFANO

05.00 – 06.00 – NIKOLAUSS & STARPICKER

Earth Spirits Stage

18.00 – 20.00 – VAZDUH & 809DAO LIVE SET

20.00 – 21.00 – PUKA

21.00 – 22.00 – PHILIPPE DIB

22.00 – 23.00 – RADIA

23.00 – 00.00 – SACRED PLANT

00.00 – 01.00 – COSMOS

01.00 – 02.00- INDIOS BETA

02.00 – 03.00 – ROOT´S CELEBRATION

03.00 – 05.00 – DJ SESSION

Tram Stage

17.00 – 19.00 – DJ KRISSTAL

19.30 – 21.00 – YOYO

21.00 – 22.00 – EDO DENOVA

22.00 – 23.00 – VINNIEBEGOOD

23.00 – 00.30 – CLANKER JONES

00.30 – 02.00 – MEGG

02.00 – 03.30 – AURIK

03.30 – 06.00 – AURIK & PELIN

Nostalgica Stage

16.00 – 20.00 – NOSTALGIA DOMINO

20.00 – 22.00 – LOADING…’90%

22.00 – 02.00 – TERAPIA NOSTALGIA

02.30 – 06.00 – TERAPIA NOSTALGIA

Reguli de acces la UNTOLD 2019

În perimetrul festivalului este interzisă intrarea cu următoarele obiecte: ghiozdane, droguri, sticle, biberoane, lasere, genți, spray-uri, cuțite, arme, obiecte contondente, articole pirotehnice, mâncare și băuturi, animale, umbrele (în caz de ploaie se recomandă folosirea pelerinelor), materiale inflamabile sau explozive, aparate foto sau video profesionale, inclusiv orice tip de aparat DSLR, orice tip de obiecte care îi pot răni pe alți participanți.

Este permis accesul cu: poșetă/borsetă (dimensiunea maximă permisă 21cm x 29cm) medicamente, insulină, picături uz medicinal, spray inhalator pentru astm. Orice astfel de produse sunt premise doar dacă sunt însoțite de scrisoare medicală sau orice alt document înlocuitor acesteia și cu maxim o doză zilnică.

Close
Închide
  Close