Vedeta, în vârstă de 35 de ani, susţine că se simte jenată când îşi face o apariţie public şi că tot ce îşi doreşte în acele momente este să se întoarcă acasă şi să petreacă timpul cu soţul şi copiii săi.

„Am unele momente în care nu sunt sigură de mine. De aceea par tot timpul serioasă. Eu nu sunt genul de persoană care să stea să pozeze pe covorul roşu, cu un zâmbet larg pe faţă”, a explicat Posh Spice.

Mai mult, ea spune că, deşi pozează pentru multe reviste nu îi place să fie în centrul atenţiei: „Vreau să termin cât mai repede ce am de făcut şi să plec acasă la copiii mei. Îmi cunosc limitele, ştiu ce fac bine şi ce nu”, a afirmat Victoria.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.