Pepe și Raluca sărbătoresc astăzi trei ani de căsnicie, chiar de ziua de naștere a Ralucăi. Proaspăta mămică se poate declara fericită. Are două fete sănătoase și familia alături în această zi foarte importantă.
Andra, nașa Ralucăi și a lui Pepe, precum și a micuțelor Rosa și Maria, le-a transmis finilor ei un mesaj pli de căldură.
”La multi ani pentru o mamă frumoasă, pentru un om deosebit pe care-l iubesc foarte mult ! La multi ani, Raluca !
Ps . La multi ani si pentru cei 3 ani de la cununia civila alaturi de Pepe…să fiti sanatosi, sa va iubiti si sa stiti ca noi nasii vom fi mereu alaturi de voi… Va pupam!”,a  scris Andra pe pagian ei de Facebook.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.