În lunga sa carieră muzicală, interpreta pop şi R&B a strâns zeci de nominalizări (MTV Music Awards, Bet Awards, Vibe Awards) şi s-a ales şi cu două premii Grammy. Preţul unui bilet la concertul din clubul bucureştean e de 30 de lei. (Florian Gheorghe)
Recital DJ Project feat. Giulia
În noaptea de sâmbătă spre duminică, adică chiar de Înviere, în clubul Player din Capitală va avea loc un concert extraordinar al trupei DJ Project feat. Giulia. (Petre Dobrescu)
Ibiza Party şi premii în Club Seven
Club Seven din Bucureşti organizează, mâine, începând cu ora 23.00, un Ibiza Party cu toate ingredientele necesare pentru crearea atmosferei estivale – costume de baie, pălării de soare şi de nisip. Premiile pentru clienţi sunt pe măsura chefului: seturi de unelte şi găletuşe pentru nisip.
Petrecere de Paşte în Capitală
Clubul bucureştean Shade organizează, în noaptea de Înviere, o petrecere incendiară pentru toţi cei care vor să sărbătorească altfel Paştele. Mai mult, în club va avea loc şi lansarea unui nou proiect muzical românesc, Red Code. Intrarea costă 15 lei.
Narcotic Sound, la Râmnicu Vâlcea
Devenită peste noapte cunoscută după ce două piese au ajuns celebre în toate discotecile din Europa, Narcotic Sound va concerta, diseară, în Club Divino din Râmnicu Vâlcea, începând cu ora 22.00. Echipa de DJ şi de producători muzicali ce a lansat hiturile “Mamasita”, “Suena” şi “Danca Bonito” va veni cu Christian D., cel cu care a înregistrat succesele sus-amintite. Intrarea este liberă. (Petre Dobrescu)
Intră aici pentru mai multe recomandări

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.