„Acest concert înseamnă foarte mult. Înseamnă, în primul rând, că am reuşit să cântăm în faţa lor. Trupa care vine din afară cântă prima şi după, cântăm noi, exact înainte de AC/DC”, a declarat pentru Mediafax bateristul trupei, Nelu Dumitrescu, precizând că înaintea lor va cânta „trupa fostului solist de la Pantera”, Phil Anselmo.

Trupa  AC/DC va aduce pe 16 mai, în Piaţa Constituţiei din Capitală, show-ul „Black Ice”, care promovează cel de-al 15-lea material de studio al ei, lansat în octombrie 2008.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.