După ce Corina Ungureanu a vorbit, în premieră, pentru Libertatea despre poziţiile sexuale preferate ale bărbaţilor atunci când întâlnesc foste sportive, gimnastul Răzvan Şelariu spune că şi fetele au o imaginaţie cel puţin la fel de bogată atunci când au ca parteneri în pat sportivi de performanţă, dorindu-i pe aceştia în diverse poziţii.

4010-148185-r.jpg

Îl întreabă dacă e elastic în pat

Libertatea: Corina Ungureanu ne-a vorbit despre poziţiile sexuale pe care bărbaţii le pretind fostelor sportive de performanţă. În cazul tău, ca gimnast, te-ai confruntat vreodată cu solicitări năstruşnice din partea fetelor?
Răzvan Şelariu: (râde) Au fost multe momente în care fetele, mai în glumă, mai în serios, m-au întrebat dacă sunt tot aşa de elastic şi în pat, precum sunt în sala de gimnastică. Să ştiţi că fetele au şi ele o imaginaţie destul de bogată.

Ai fost întrebat de anumite poziţii sexuale speciale?
De regulă, băieţii aplică poziţii standard. Poate că noi, ca sportivi de performanţă, avem un atu. De regulă, fetele ne vor în sfoară sau în mâini. Vă repet: nu numai imaginaţia băieţilor e debordantă.

Ai fost unul dintre cei mai “asaltaţi” gimnaşti de către fete…
E o chestiune de domeniul trecutului. Şi spun asta pentru că, în prezent, am o relaţie stabilă, cu o fată la care ţin foarte mult şi cu care am planuri de căsătorie.

4010-148186-lib_17_6118.jpg Libertatea v-a prezentat în urmă cu două zile şi părerea gimnastelor în legătură cu dorinţele bărbaţilor când vine vorba de sex
Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.