Handbalvolei.ro: toate rezultatele din meciurile amicale de handbal masculin. CSM a câștigat Cupa Bucureștiului

27 august 2017 21:40

Handbalvolei.ro: toate rezultatele din meciurile amicale de handbal masculin. Handbalvolei.ro vă ține la curent cu programul tuturor partidelor și turneelor amicale dinaintea începerii unui nou sezon.

Programul partidelor de verificare:

28 iulie, ora 18:30 – Poli Timișoara-CSM Făgăraș 28-20 (14-9)
29 iulie, ora 11:30 – Poli Timișoara-CSM Făgăraș 28-20 (15-11)
3 august, ora 17:00 – CSA Steaua București-AHC Dunărea Călărași 32-30 (14-13)

3-5 august – Memorialul „Mihai Mironiuc”, Suceava – CSU Suceava, CSM Focșani, Poli Iași, CSSM Bacău
3 august, ora 17:00 – CSM Focșani-Poli Iași 28-23 (11-15)

3 august, ora 18:30 – CSU Suceava-CSSM Bacău 34-31 (16-14)
4 august, ora 17:00 – CSSM Bacău-Poli Iași 28-29 (16-15)
4 august, ora 18:30 – CSM Focșani-CSU Suceava 20-21
5 august, ora 10:00 – CSSM Bacău-CSM Focșani 24-30 (11-15)
5 august, ora 11:30 – CSU Suceava-Poli Iași 31-25 (16-10)

3 august – HC Dobrogea Sud Constanța-MRK Krka 29-19 (17-8)
4 august – HC Dobrogea Sud Constanța-Meshkov Brest 29-28 (15-17)
4 august, ora 18:00 – Potaissa Turda-CSM Făgăraș 31-30 (19-14)
4 august, ora 18:00 – Minaur Baia Mare-Poli Timișoara 30-33 (14-21)
5 august, ora 11:00 – Potaissa Turda-CSM Făgăraș 31-30 (14-14)
5 august, ora 11:30 – Minaur Baia Mare-Poli Timișoara 21-21 (13-11)
5 august – HCM Sighișoara-HC Odorhei 28-46 (16-24)
5 august, ora 17:00 – AHC Dunărea Călărași-CSA Steaua București 30-26 (15-9)
8 august – HC Odorhei-CSM Făgăraș 33-29 (16-17)
9 august, ora 18:30 – HC Vaslui-CSSM Bacău 43-35 (21-15)
10 august, ora 19:00 – CSSM Bacău-HC Vaslui 25-32 (15-17)

10-12 august – Turneu la Turda – Potaissa Turda, Dinamo București, AHC Dunărea Călărași, Minaur Baia Mare, OCI Lions, Balmazujvaros KK
10 august, ora 16:00 – OCI Lions-Dinamo București 31-44 (17-21)
10 august, ora 18:00 – Potaissa Turda-Dunărea Călărași 27-32 (10-18)
10 august, ora 20:00 – Minaur Baia Mare-Balmazujvaros 24-23 (12-13)
11 august, ora 16:00 – Minaur Baia Mare-Dunărea Călărași 30-31 (12-16)
11 august, ora 18:00 – Potaissa Turda-Dinamo București 30-32 (17-15)
11 august, ora 20:00 – OCI Lions-Balmazujvaros 21-23 (12-13)
12 august, ora 10:00 – Balmazujvaros-Dunărea Călărași 21-31 (11-15)
12 august, ora 12:00 – Dinamo București-Minaur Baia Mare 35-28 (15-12)
12 august, ora 14:00 – Potaissa Turda-OCI Lions 28-28 (13-10)

11-13 august – Turneu la Odorhei – HC Odorhei, HC Dobrogea Sud Constanța, CSA Steaua București, CSM Focșani
11 august, ora 18:00 – CSA Steaua București-CSM Focșani 33-24 (15-10)

11 august, ora 20:00 – HC Odorhei-HC Dobrogea Sud Constanța 30-30 (15-15)
12 august, ora 18:00 – HC Odorhei-CSM Focșani 25-20 (11-12)
12 august, ora 20:00 – HC Dobrogea Sud Constanța-CSA Steaua București 27-30 (11-15)
13 august, ora 10:30 – CSM Focșani-HC Dobrogea Sud Constanța 17-22 (9-12)
13 august, ora 12:30 – HC Odorhei-CSA Steaua București 28-27 (15-10)

11 august – Poli Timișoara-Dinamo Pancevo 32-25 (16-13)
12 august – Poli Timișoara-Dinamo Pancevo 37-22 (20-10)

13-15 august – Turneu la Vaslui – HC Vaslui, CSM Făgăraș, CSU Suceava, CSSM Bacău
13 august, ora 17:00 – CSM Făgăraș-CSSM Bacău 35-26 (17-10)

13 august, ora 19:00 – HC Vaslui-CSU Suceava 35-37 (15-21)
14 august, ora 17:00 – CSU Suceava-CSSM Bacău 32-30 (18-15)
14 august, ora 19:00 – HC Vaslui-CSM Făgăraș 31-34 (17-16)
15 august, ora 12:00 – CSM Făgăraș-CSU Suceava 29-31 (14-13)
15 august, ora 14:00 – HC Vaslui-CSSM Bacău 28-29 (18-17)

17 august, ora 19:00 – HC Dobrogea Sud Constanța-AHC Dunărea Călărași 28-25 (12-10)
17 august, ora 20:30 – CSM București-FC Barcelona 26-33 (15-16)
18 august, ora 18:30 – CSM Focșani-CSSM Bacău 26-23 (13-12)
19 august, ora 18:00 – HC Odorhei-HC Vaslui 34-25 (17-11)
19 august, ora 19:00 – CSA Steaua București-CSM București 27-28 (14-13)
20 august, ora 12:00 – HC Odorhei-HC Vaslui 42-24 (19-11)

18-20 august – Turneu la Baia Mare – Minaur Baia Mare, Potaissa Turda, CSU Suceava, HC ZNTU-ZAB Zaporozhye
18 august, ora 17:00 – HC ZNTU-ZAB Zaporozhye-Potaissa Turda 29-32 (15-16)

18 august, ora 19:00 – Minaur Baia Mare-CSU Suceava 32-27 (17-13)
19 august, ora 17:00 – Potaissa Turda-CSU Suceava 35-33 (16-15)
19 august, ora 19:00 – Minaur Baia Mare-HC ZNTU-ZAB Zaporozhye 35-27 (15-8)
20 august, ora 10:00 – HC ZNTU-ZAB Zaporozhye-CSU Suceava 28-37 (16-16)
20 august, ora 12:00 – Minaur Baia Mare-Potaissa Turda 37-24 (19-15)

18-20 august – Turneu la Brest, Belarus – Dinamo București, Meshkov Brest, Saint Raphael, Cocks
18 august, ora 17:00 – Saint Raphael-Dinamo București 33-30 (14-13)

18 august, ora 19:00 – Meshkov Brest-Riihimaki Cocks 29-21 (14-8)
19 august, ora 15:00 – Riihimaki Cocks-Saint Raphael 21-28 (12-15)
19 august, ora 17:00 – Meshkov Brest-Dinamo București 29-23 (13-12)
20 august, ora 14:00 – Dinamo București-Riihimaki Cocks 30-29 (18-11)
20 august, ora 16:00 – Meshkov Brest-Saint Raphael 30-27 (16-13)

18-20 august – Turneu la Făgăraș – CSM Făgăraș, Poli Timișoara, Poli Iași
18 august, ora 19:00 – CSM Făgăraș-Poli Timișoara 30-30 (17-17)

19 august, ora 12:00 – Poli Timișoara-Poli Iași 29-22 (17-12)
20 august, ora 12:00 – Poli Iași-CSM Făgăraș 29-37 (14-17)

22-24 august – Turneu la Zaporozhye, Ucraina – AHC Dunărea Călărași, Motor Zaporozhye, SKA Minsk, Besiktas
22 august, ora 17:00 – AHC Dunărea Călărași-Besiktas 26-31 (11-15)

22 august, ora 19:00 – Motor Zaporozhye-SKA Minsk 34-28 (17-15)
23 august, ora 17:00 – SKA Minsk-Besiktas 29-25 (14-13)
23 august, ora 19:00 – Motor Zaporozhye-AHC Dunărea Călărași 25-22 (10-10)
24 august, ora 15:00 – AHC Dunărea Călărași-SKA Minsk 32-36 (12-21)
24 august, ora 17:00 – Motor Zaporozhye-Besiktas 35-29 (19-14)

24-27 august – Turneu în Serbia – Pick Szeged, RK Nexe, Partizan Belgrad (Grupa A), Bursa Nilufer, IFK Kristianstad, HC Odorhei (Grupa B)
24 august, ora 21:00 – HC Odorhei-Bursa Nilufer 28-24 (14-12)

25 august, ora 19:00 – HC Odorhei-IFK Kristianstad 33-43 (15-23)
27 august – Meci de clasament

25-26 august – Cupa Politehnica, Timișoara – Poli Timișoara, Minaur Baia Mare, Tatabanya, Steaua Roșie Belgrad
25 august, ora 17:00 – Tatabanya-Minaur Baia Mare 39-31 (20-11)

25 august, ora 19:00 – Poli Timișoara-Steaua Roșie Belgrad 29-26 (13-12)
26 august, ora 17:00 – Minaur Baia Mare-Steaua Roșie Belgrad
26 august, ora 19:00 – Poli Timișoara-Tatabanya

25-27 august – Turneu la București – CSM București, CSA Steaua București, HC Vaslui, CSM Focșani
25 august, ora 18:30 – CSM București-HC Vaslui 35-20 (20-10)

25 august, ora 20:30 – CSA Steaua București-CSM Focșani 30-23 (18-7)
26 august, ora 17:30 – CSM București-CSM Focșani 34-24
26 august, ora 19:30 – CSA Steaua București-HC Vaslui 36-23
27 august, ora 11:00 – HC Vaslui-CSM Focșani 28-24
27 august, ora 13:00 – CSM București-CSA Steaua București 29-20

25 august – Potaissa Turda-CSM Oradea 34-31
26 august – Potaissa Turda-CSM Oradea

 

Loading...
Vezi ultimul video postat pe libertatea.ro
Citește ultimele ȘTIRI pe Libertatea.ro