Mike Tyson a ispășit o pedeapsă de 3 ani din condamnarea de 6 ani. Pe durata cât s-a aflat după gratii, pugilistul a avut parte de numeroase momente neplăcute. De unul dintre acestea și-a amintit fostul sportiv. Când a fost încarcerat, a fost jignit de un alt deținut, moment în care nu s-a putut abține și l-a lovit.

„A fost o singură dată (n.r. când și-a pierdut cumpătul). Cineva a spus ceva și m-am dus la el și l-am lovit. Eram închiși în celule de multă vreme și cineva a spus ceva care m-a iritat. Nu aveam acces la sala de sport, fiindcă cineva fusese înjunghiat sau ceva de genul ăsta. Eram doar furios și mă simțeam mizerabil”, a explicat Mike Tyson, potrivit Hotnews.

FOTO: Hepta

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.