„In urma cu cateva zile, ni s-a confirmat ca vom avea un baietel si amandoi suntem foarte bucurosi. In special Cosmin (n.r. sotul ei) care, ca orice barbat, si-a dorit foarte mult un fiu”, ne-a declarat, ieri, Simona. Deocamdata, tinerii soti nu s-au hotarat asupra numelui, singurul lucru cert fiind acela ca viitorul membru al familiei va face sport. „Cosmin vrea sa-l dam la fotbal sau la tenis, insa eu sper sa-i placa sportul in general”, a subliniat actuala doamna Tabara.
Din superstitie, viitorii parinti (care tocmai s-au intors de la New York, unde si-au petrecut luna de miere) nu-i vor cumpara absolut nimic copilasului pana ce acesta nu va aparea pe lume. „De toate se va ocupa atunci cumnata mea. In afara parintilor nostri, ea e singura cu experienta in domeniu, avand o fetita superba, de trei ani”, ne-a explicat Simona, care vrea sa nasca natural, nu prin cezariana. Pentru ca nu a facut nici un fel de exercitii fizice in ultimul timp, „in afara plimbarilor si a urcatului scarilor pana la etajul trei, unde locuim”, Simona a „luat” in greutate 9 kg. „Nu-mi fac insa probleme, pentru ca acum tot ce conteaza este ca bebelusul sa fie sanatos”, a incheiat cea care s-a retras din activitate in anul 2000.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.