Accidentul a avut loc în jurul orei 00.25, când bărbatul de 27 de ani a traversat bulevardul Tomis, din Constanţa, printr-un loc nepermis. Acesta a fost lovit de de un autoturism condus de un şofer de 36 de ani.
În urma impactului, tânărul a fost proiectat pe sensul opus de mers unde a fost surprins şi accidentat de două autoturisme, unul condus de un bărbat de 21 de ani, iar celălalt de un bărbat de 30 de ani, ambii circulând pe banda a doua, dinspre strada Dumbrăveni către bulevardul Aurel Vlaicu.
În urma accidentului, pietonul şi-a pierdut viaţa, iar oamenii legii au declanşat o anchetă.
 
 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI

Ați sesizat o eroare într-un articol din Libertatea? Ne puteți scrie pe adresa de email eroare@libertatea.ro

Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.