În urma incidentului rutier, o persoană a rămas încarcerată, în timp ce o a doua a fost găsită în stare de inconștiență.

„Cu toate eforturile medicilor, persoana inconștientă, un tânăr de 20 de ani, a fost declarată decedată. Ceilalți patru tineri din mașină, toți în vârstă de 19 ani, au fost transportați la UPU Suceava”, a transmis ISU Suceava.

La locul incidentului a intervenit o autospecială pentru descarcerare, o ambulanță SMURD și patru echipaje de la Serviciul de Ambulanță Județean Suceava.

FOTO: ISU Suceava

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI

Ați sesizat o eroare într-un articol din Libertatea? Ne puteți scrie pe adresa de email eroare@libertatea.ro

Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.