Juristul Silviu Vaduva, misteriosul barbat care a insotit-o pe Ramona Gabor la petrecerea data de Claudiu Patrascu in urma cu trei zile, a declarat reporterilor Libertatii ca o admira pe tanara bacauanca, sora Monicai Columbeanu, dar ca nu au inca o relatie amoroasa. Mai mult, tanarul a recunoscut ca si-ar dori acest lucru.


Silviu Vaduva, de profesie jurist, a acceptat sa vorbeasca despre relatia pe care o are in prezent cu manechinul Ramona Gabor, sora Monicai Columbeanu.

Cei doi s-au afisat pentru prima oara impreuna, marti seara, in Club Bamboo, la ziua de nastere a lui Claudiu Patrascu, iar aparitia lor a facut furori in toata presa romaneasca. Silviu vrea insa sa puncteze faptul ca momentan intre el si Ramona nu este nici o legatura amoroasa, dar nu exclude ca pe viitor relatia lor de prietenie sa ia o alta intorsatura.

„Exista o legatura intre noi doi”

‘Intre mine si Ramona este o relatie de amicitie. Marti a fost una dintre primele noastre intalniri’, ne-a povestit Silviu, care nu a negat insa ca nutreste ceva sentimente pentru frumoasa bacauanca. ‘Nu se stie cand ne vom cunoaste mai bine, cum vor evolua lucrurile. Din moment ce exista o legatura intre noi doi, fie si ea de amicitie, inseamna ca exista lucruri, valori, pe care le apreciez la Ramona’, a mai adaugat el.

Surse din apropierea celor doi sustin ca Alexandru Erbasu, unul dintre cei mai buni prieteni ai lui Silviu, este cel care i-a facut acestuia cunostinta cu Ramona Gabor.


A avut mai multe iubite celebre


Silviu Vaduva a fost casatorit cu vedeta B1 TV, Monica Stan, de care a divortat in 2004. Dupa aceasta, a avut o relatie cu prezentatoarea rubricii Meteo de la Pro TV, Magda Palimariu. Ceva mai tarziu a inceput o relatie cu Mioara Mantale, cu care a stat aproape un an. El este cunoscut ca un om foarte generos cu iubitele sale. Spre exemplu, pe Mantale a rasfatat-o cu un ceas Rolex de 7.000 de euro si o geanta marca Louis Vuitton.


 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI

Ați sesizat o eroare într-un articol din Libertatea? Ne puteți scrie pe adresa de email eroare@libertatea.ro

Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.