Spre deosebire de cumnatul său, Ricardo Gomez (Unirea Urziceni), care este însurat şi are doi copii, Alex Leandro este burlac şi unul dintre cei mai arătoşi jucători din fotbalul românesc. Prin urmare, atacantul brazilian al divizionarei B Săgeata Stejaru, care în trecut a mai cochetat cu modellingul, a acceptat propunerea cântăreţei Adriana Alexandru de a apărea în primul ei videoclip, la melodia “Baccia mi”, compusă de Costi Ioniţă.

Sânziana Buruiană va interpreta rolul unei «scorpii»

O altă protagonistă a înregistrării va fi Sânziana Buruiană, asistenta Adrianei Bahmuţeanu la emisiunea “La şuetă cu Bahmu”. În videoclip, Adriana şi Alex sunt doi îndrăgostiţi, iar Sânziana vrea cu orice preţ să le strice fericirea, atrasă fiind de fotbalistul ciocolatiu. După mai multe încercări, ea aproape reuşeşte să îl seducă pe brazilian, numai că acesta realizează la timp că o iubeşte nebuneşte pe Adriana şi că nu o poate înşela.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.