Vedetele nu s-au uitat la bani cand a fost vorba să-şi indeplinească dorinţele extravagante pe care le au. Cătălin Botezatu a preferat, de Sărbătorile care au trecut, să-şi facă cadou o vestă de chinchilla creată de designerul român de blănuri de lux Dan Chiriac, care a costat peste 5.000 de euro.

4640-321642-12catea.jpg

Botezatu a dat o fugă recent la salonul de înfrumuseţare Studio Fusion, unde a realizat o scurtă şedinţă foto exclusivă pentru Libertatea, în ţinuta creată de Chiriac. Şi cântăreaţa Adriana Rouge s-a bucurat de cadouri scumpe, ea primind de la iubitul său o geantă de fiţe Gucci, în care a găsit şi un căţel Chihuahua.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.