Pauline, în vârstă de 47 de ani, dă vina pe gene şi pe obiceiurile gastronomice pe care le-a avut familia ei dintotdeauna şi abia acum se simte în stare să slăbească până să poată intra iar în autoturism sau să încapă pe scaunele de la teatru. Norocul ei este că fiul o ajută foarte mult să se deplaseze, dar speră ca în timp să nu mai fie nevoie de asta şi să slăbească cel puţin 200 de kilograme.
„Mama avea peste 100 de kilograme şi tata peste 200. Am opt fraţi, dintre care toţi au peste 100 de kilograme, în afară de unul singur. Dacă era un moment fericit în familie, sărbătoream cu mâncare, daca erau clipe triste, iar mâncam”, a afirmat femeia.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.