Emilio Gonzalez a declarat că nu va face modificări corporale, ci doar show-uri prin care se agaţă în cârlige şi îşi dă drumul pe scripeți, potrivit mediafax. „Am venit la Sibiu pentru că m-au invitat. M-am mutat în România acum două luni. Am venit de câteva ori cu prietenul meu, Costi, acum patru ani. Oamenilor le place cum lucrez, fac lucruri nebuneşti, modificări corporale. Acestea le plac foarte mult. Ovidiu (n.red. Ovidiu Popârţan, organizatorul Transilvania Tattoo Expo) m-a invitat aici, la Sibiu. Avem un poriect foarte mare la Bucureşti, o Şcoală de Tatuaje unde să vină oamenii să se specializeze. Sunt parte din acest proiect. Am făcut deja un show aici, m-am legat în cârlige am fpcut body suspension. Azi, sâmbătă, voi avea un alt show”, a declarat Emilio Gonzalez.

 

 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI

Ați sesizat o eroare într-un articol din Libertatea? Ne puteți scrie pe adresa de email eroare@libertatea.ro

Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.