3992-143931-29foto5.jpg

Claudia Pătrăşcanu, solista trupei Sexxy, a avut la dispoziţie un Renault Koleos mai multe săptămâni, timp suficient pentru a-şi face o părere despre primul crossover al mărcii franceze. “Koleos este de departe cea mai reuşită maşină a celor de la Renault. Este un SUV bine făcut, pe care mă gândesc serios să îl cumpăr”, a mărturisit Claudia pentru Libertatea.

3992-143932-29gabrielmiron1.jpg

Vrea să-l cumpere

Din 2006, de la prima sa prezentare sub formă de concept la Salonul Auto de la Paris, Koleos a stârnit numeroase dezbateri în rândul şoferilor. Claudiei de la Sexxy i-a plăcut atât de mult maşina, încât în maximum două luni ea speră să intre în posesia unui astfel de model. “M-am înţeles foarte bine cu Renault Koleos în perioada în care l-am avut. Este prietenul meu 4×4”, a glumit Claudia.

3992-143933-29foto4.jpg

Iată calităţile autoturismului Renault Koleos care au impresionat-o pe Claudia

  • 4 e foarte uşor de condus în oraş;
  • portbagajul este mare şi practic;
  • consumă foarte puţin; după calculele ei, 7% în oraş;
  •  exterior modern. Acest lucru a atras-o din prima clipă;
  • opţiunile ABS, ESP, GPS;
  • preţul acceptabil (de la 30.000 de euro);
  •  combinaţie plăcută în interior, de piele şi pânză;
  •  cartelă uşor de folosit;
  • foarte multe spaţii utile, încât găseşti loc pentru geantă, telefoane mobile, chei, bani etc.

3992-143934-zzzzz.jpg

Anumite versiuni ale modelului Koleos pot fi pornite fără cheie, cu ajutorul unei cartele şi apăsând un buton. Acestă opţiune a bucurat-o pe Claudia fiindcă, spune ea, este mult mai comodă

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.