Cantareata Cristina Spatar a avut sambata cununia civila, casatorindu-se cu omul de afaceri Alin Ionescu.


Mai pe seara, proaspetii insuratei si-au invitat familia si prietenii apropiati la restaurantul McMonis din Capitala, unde au petrecut pana spre dimineata pe acordurile orchestrei conduse de  Dan Sipoteanu, fratele cantaretei Ileana Sipoteanu, muzicii lui Ionut Dolanescu si Marianei Ionescu Capitanescu, dar si a lui Adi de la Valcea, cadoul din partea prietenilor mirelui.


Manelistul a incantat cei 100 de invitati


La petrecerea Cristinei au venit in jur de 100 de invitati, printre care si prietenele reginei R&B-ului, Anamaria Ferentz si Rocsana Marcu. Cristina si Alin Ionescu au primit multe obiecte din argint si cristal. Dupa cununia religioasa, cei doi urmeaza sa plece weekendul viitor la munte, in Poiana Brasov, unde vor sta o saptamana, timp in care Cristina ne-a marturisit ca ‘va lucra’ la un bebe cu sotul ei.


 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.