În timp ce conducea pe Calea Vitan un autoturism de teren Suzuki, Jeni Pandele nu a observat că maşina care circula pe prima bandă încetineşte în apropierea unei treceri de pietoni.
Când a ajuns în dreptul zebrei, şoferiţa care avea permis de conducere de mai puţin de o lună, a observat că o femeie încerca să traverseze strada.
A fost însă prea târziu. A izbit-o pe femeie în plin, apoi a lovit două maşini parcate. Imediat după impact, de spaimă, tânăra a leşinat. Aşa se face că atât ea cât şi victima au fost duse la spital. Şoferiţa şi-a revenit repede din şoc, însă femeia lovită este în stare gravă.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI

Ați sesizat o eroare într-un articol din Libertatea? Ne puteți scrie pe adresa de email eroare@libertatea.ro

Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.