Recent, Mariana a apărut pe coperta unei cărţi de poezii intitulate “Malpraxis sentimental”, semnată de scriitorul Puiu Ilie Isvoranu. “M-am bucurat când am primit propunerea de a apărea pe coperta acestui volum, pe care autorul i-l dedică şi lui Irinel Columbeanu. Am fost flatată să fiu imaginea unei cărţi”, ne-a declarat Mariana Roşca.

S-ar părea că această colaborare e doar la început, întrucât Mariana intenţionează să scoată o carte despre viaţa ei, pe care o va scrie Isvoranu. “În carte voi dezvălui şi episodul cu Irinel Columbeanu şi voi povesti cu lux de amănunte ce s-a petrecut în serile în care l-am întâlnit pe milionar”, a completat frumoasa blondă.

Citeşte şi: Mariana Roşca are GPS pentru blonde

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.