„Sunt în al nouălea cer. Sunt cel mai fericit tătic din lume. Monica e bine, băieţelul e bine, a avut 3,300 kg şi 51 de cm şi a primit nota 10 din partea medicilor. E sănătos tun”, a spus tatăl copilului.

Monica Anghel nu este căsătorită cu tatăl baiatului. „Sunt fericită şi mi-e bine. Suntem împreună de aproape un an şi îmi place cum decurge relaţia noastră. Nu mă feresc să spun cine este iubitul meu, doar că nu am voie să o fac, pentru că el lucrează în serviciile secrete şi nu pot să-i divulg numele”, afirma, înainte să rămână însărcinată, vedeta. Proaspătul tată are 39 de ani şi e alintat Gughi.

Monica Anghel a prezentat, până aproape de ziua cea mare, matinalul de la Europa FM, alături de Bogdan Miu. Cântăreaţa transmitea de acasă, din vârful patului, după ce echipa de la postul de radio i-a montat un studio mobil. Colegii de la Europa FM au inaugurat o secţiune în care fanii Monicăi îi pot trimite mesaje de felicitări.

Transmite-i un mesaj Monicăi Anghel!

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.