Tânăra de 23 de ani nu participă pentru prima dată la un concurs de frumuseţe, ci a mai concurat şi la Miss Univers în 2013. Iulia Bobar a absolvit Facultatea de Agricultură, la secţia de Peisagistică, însă marea sa pasiune este baletul. De altfel, noua Miss Transilvania 2015 este instructor de balet în Cluj-Napoca şi iubeşte meseria pe care o practică.
“Fetiţele învaţă primii paşi cu mine, apoi unele ajung să facă performanţă. E nemaipomenit să vezi cum se dezvoltă şi încerc să le induc dragostea pentru lumea baletului, a dansului în general”, ne-a povestit fosta balerină, care a urcat pe poante de la trei ani. Pe lângă premiile primite odată cu titlul de Miss Transilvania, Iulia va avea parte şi de o vacanţă de trei zile în Bucureşti, în compania unor băieţi cel puţin la fel de frumoşi – Bogan Vlădău, Victor Slav, Raul Popa, Petru Păun şi prietenii lor.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI

Ați sesizat o eroare într-un articol din Libertatea? Ne puteți scrie pe adresa de email eroare@libertatea.ro

Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.