Temându-se că va rămâne fără loc de muncă, tânărul a mers într-o zonă frecventată de prostituate, unde a întâlnit-o pe Marta, o româncă. După ce i-a povestit fetei ce se întâmplă, aceasta a fost de acord să meargă cu el la restaurant și să-i spună șefului că a făcut sex cu el.

Marta a mers și a declarat că tânărul nu este homosexual și că au întreținut relații sexuale. Toni susține însă că s-a simțit violat și că nu cere altceva decât să i se permită să-și câștige în mod cinstit existența.
”Cine neagă că italienii sunt homofobi este un mare ipocrit. Acest bărbat a fost amenințat că își pierde locul de muncă și forțat să întrețină relații sexuale împotriva voinței sale. Toate astea doar pentru că vrea să muncească pentru a-și câștiga existența”, a declarat un reprezentat al comunității LGBT:

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.