Desi ar putea foarte bine sa se refere la frumusica Raluca Rascanu, titlul e totusi strict legat de bunatatile care ies din mana bebelusei blonde de la Prima. Pe langa talentul la dans – demonstrat in repetate randuri pe masa carcotasilor – si priceperea in ale cifrelor (doar a absolvit Institutul Bancar!), Raluca are si talent de bucatareasa. De cand s-a mutat cu iubitul, ea studiaza in fiecare weekend cartea de bucate si cere sfaturi culinare gospodinelor „cu vechime” din familie.
In general, tot ce mananca e facut de mana ei. Ce e facut de mana ei si nu e mancabil, consuma insa cainele.
Blondina mai face supa de pui, care-i iese super si ii place la nebunie, plus prajituri cu ciocolata – negrese sau tort de mascota – la care e maestra. Acestea din urma vor fi si singurele preparate de Raluca de Craciun, intrucat vedetuta nu se risca la sarmale sau piftie. „Prefer sa ma duc la mama sau la mama iubitului meu la masa, decat sa fac cine stie ce calamitate”, rade ea.
Cu kilogramele sa nu va imaginati ca are probleme! Cantareste numai 43 (la 1,69 m inaltime) si, desi mananca tot ce-i pofteste inima, repetitiile si dansul pentru „Cronica” o impiedica sa ia in greutate.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.