Prima din cele două proprietăți va fi scoasă la licitație luni, 18 iulie, la orele 12. Este vorba despre un teren intravilan în suprafaţă de 10.000,08 mp situat în Bucureşti, care a avut prț de evaluare 3.369.900 lei, dar pentru că este a treia licitație prețul de pornire a scăzut la jumătate, adică la 1.684.950 lei.

„Cei interesaţi în cumpărarea bunurilor sunt invitaţi să prezinte, până la termenul de vânzare sau în cazul vânzării prin licitaţie, până în ziua de 15.07.2016, ora 13.00”, se arată în anunțul ANAF.

A doua proprietate executată silit

A doua proprietate executată silit, scosă la licitație pentru a treia oară, se va vinde la o zi după prima, adică în 19 iulie, la orele 12. Aici este vorba despre un teren intravilan în suprafată de 10.000 mp situat în București, str. Berheci, nr. 33, parcela 2, lot 3, sector 1. Preţul de evaluare a fost de 5.199.900 lei, dar va avea un preț de pornire al licitației de 2.599.950 lei

Urmărește cel mai nou VIDEO
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.