Cunoscuta si mult mediatizata creatoare de moda are Soarele in Balanta si Ascendentul in Leu (s-a nascut in Bucuresti, pe data de 3 octombrie 1964, la ora 12:30). Cu patru planete in semne de pamant si cu trei in semne de aer, este ambitioasa, extrem de incapatanata si are o deosebita putere de adaptare.


De-a lungul vietii a trecut prin puternice tensiuni datorate conflictelor de tot felul si a avut multe deceptii sentimentale. Cu o energie inegalabila pe plan profesional, a fost deseori escrocata de protectori si prieteni. Se poate imbogati brusc, cum poate ajunge de altfel si la faliment in aceeasi maniera.


Ii place excesiv luxul si nu suporta persoanele neingrijite. Este convinsa ca o familie devine puternica prin urmasi si va face tot posibilul sa aiba copii. In perioada imediat urmatoare va avea realizari profesionale de exceptie.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.