UPDATE: Tânărul ce avea doar 19 ani nu a mai putu fi scos din brațele morții de medicii care, zeci de minute, s-au chinuit să-l readucă la viață.
Tragedia s-a petrecut în rumă cu puțin timp în stața de metrou Păcii, iar pompierii au ajuns în scurt timp la fața locului. Bărbatul, a cărui vârstă nu se cunoaște deocamdată, are multiple traumatisme și picioarele i-au fost practice retezate de tren. Medicii SMURD încearcă acum să-l resusciteze, iar dacă va fi stabilizat va fi transportat de urgență la spital. Circulația garniturilor de tren este acum blocată în zonă. Polițiștii vor declanșa o anchetă pentru a vedea dacă a fost vorba de un accident sau omul respective a vrut să-și ia zilele.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI

Ați sesizat o eroare într-un articol din Libertatea? Ne puteți scrie pe adresa de email eroare@libertatea.ro

Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.