Imediat ce a intrat în sala de judecată, bărbatul poreclit “Teroristul cu ac” a şocat cerând magistraţilor suspendarea procesului pentru că ar fi contactat o firmă de mediere a conflictelor şi că îşi doreşte să se împace cu femeile ce l-au dat în judecată.
Deşi trei dintre cele şase victime ar fi acceptat deja să se aşeze la masa negocierilor, celelalte îşi menţin pretenţiile financiare (peste 20.000 de lei fiecare), astfel că judecătorii i-au respins cererea.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI

Ați sesizat o eroare într-un articol din Libertatea? Ne puteți scrie pe adresa de email eroare@libertatea.ro

Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.