Bărbatul a cărui identitate n-a fost dezvăluită, a venit acasă sub influența băuturilor alcoolice, dar înfometat.

A mâncat o ciorbă de afumătură

Soția i-a pus pe masă o farfurie cu ciorbă cu cartofi și afumătură. Bărbatul a mâncat și s-a culcat. Femeia a ieșit din bucătărie, dar, când s-a întors, ca să-l învelească, a avut un șoc: l-a găsit pe bărbat mort.

Femeia înspăimântată a sunat la salvare, dar medicii n-au mai putut să facă altceva decât să constate decesul. Autopsia va dezvălui cauza morții.

Un alt deces suspect a avut loc zilele trecute în Suceava.


Citește și:

Șeful radioului, Georgică Severin, a prăpădit 100.000 de lei în «interes de serviciu». 12 călătorii pe bani publici de la începutul anului!

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI

Ați sesizat o eroare într-un articol din Libertatea? Ne puteți scrie pe adresa de email eroare@libertatea.ro

Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.