Potrivit directorului de îngrijiri medicale al SJU Craiova, Ilie Preda, decesul notarului a survenit în urma politraumatismelor pe care le-a suferit în urma căderii, la impactul cu solul. ‘Nu s-a mai putut face nimic pentru a i se salva viaţa’, a declarat Ilie Preda.

Cosmin Sandu a fost transportat, miercuri după-amiază, în stare gravă la spital de un echipaj SMURD după ce a fost găsit căzut lângă blocul în care avea un apartament la etajul al şaselea. Din verificările efectuate la faţa locului de către anchetatori, notarul de 35 de ani era singur în apartamentul său. Anchetatorii nu au stabilit încă dacă notarul public a încercat sau nu să îşi pună capăt zilelor.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI

Ați sesizat o eroare într-un articol din Libertatea? Ne puteți scrie pe adresa de email eroare@libertatea.ro

Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.