Va enerveaza summitul NATO?Apropierea summitului NATO, probabil cel mai important eveniment de politica internationala gazduit de Romania, ii exaspereaza pe majoritatea bucurestenilor din cauza restrictiilor de trafic de pe marile bulevarde ale Capitalei. Singurii care nu sunt deranjati de eveniment sunt cei care vor evada din Bucuresti indreptandu-se, in zilele libere primite, spre munte sau la mare.


„Nu voi fi in Bucuresti”

Ana Nagy, 24 de ani, ofiter de credite: ‘Eu am scapat de disconfortul provocat de summit. Sunt libera in zilele acelea si nu voi fi in Bucuresti, plec, ma duc undeva sa ma relaxez, asa ca nu ma intereseaza cat de mari vor fi neplacerile in oras’.


„Sper sa nu am treaba prin oras”

Va enerveaza summitul NATO?Madalin Cazacu, 19 ani, student: ‘Sper sa nu am treaba prin oras pentru ca va fi infiorator traficul. Consider ca cei care vor avea de lucru prin centru vor fi nervosi la culme din cauza summitului, o intalnire care nu cred ca ne foloseste la ceva’.


„Pe cine nu scoate din sarite?”

Va enerveaza summitul NATO?Catalin Lazar, 30 de ani, curier: ‘Pe cine nu scoate din sarit summitul acesta? Si asa orasul e sufocat de trafic, acum, cu culoarele lor unice nu se va mai putea circula in nici un fel. Si parca vad ca numai daca treci prin zona te salta politia’.


„O adevarata bataie de joc”

Va enerveaza summitul NATO?Mircea Chirica, 60 de ani, pensionar: ‘Este infiorator ceea ce se intampla prin oras din cauza summitului, e o adevarata bataie de joc la adresa omului obisnuit. Nu pot sa-mi plimb linistit nepotii din cauza ca nu am cum sa ajung in centru. E inadmisibil!’.


„Prizonieri in orasul nostru”

Va enerveaza summitul NATO?Mihai Alistar, 23 de ani, student: ‘Ma enerveaza ca nu o sa pot circula prin oras. Vin cativa sefi de stat, discuta ceva care oricum nu ne intereseaza, in schimb au grija sa ne deranjeze cat se poate de tare, sa ne faca prizonieri in orasul nostru’.

FABULOS! Cu cât a scăzut valoarea acțiunilor Coca-Cola la bursă, după ce Ronaldo a mutat două sticle la conferință!
PARTENERI - GSP.RO
FABULOS! Cu cât a scăzut valoarea acțiunilor Coca-Cola la bursă, după ce Ronaldo a mutat două sticle la conferință!
Olivia Steer, în centrul unui nou SCANDAL. Ce a îndrăznit să spună acum soția lui Andi Moisescu
Playtech.ro
Olivia Steer, în centrul unui nou SCANDAL. Ce a îndrăznit să spună acum soția lui Andi Moisescu
Palatele romilor din Huedin, propuse pe lista obiectivelor turistice. Manex, proprietar: "Am luat un model după interneturi, ne place Versaci"
Observatornews.ro
Palatele romilor din Huedin, propuse pe lista obiectivelor turistice. Manex, proprietar: "Am luat un model după interneturi, ne place Versaci"
Horoscop 16 iunie 2021. Scorpionii ar fi bine să gândească de două ori și să vorbească o singură dată
HOROSCOP
Horoscop 16 iunie 2021. Scorpionii ar fi bine să gândească de două ori și să vorbească o singură dată
Lumea filmului este în doliu. A murit o mare actriță, după ce a fost lovită de o trotinetă
Știrileprotv.ro
Lumea filmului este în doliu. A murit o mare actriță, după ce a fost lovită de o trotinetă
Scene interzise cardiacilor. Mai multe vedete, orgie greu de imaginat. Cum au fost surprinse
Telekomsport
Scene interzise cardiacilor. Mai multe vedete, orgie greu de imaginat. Cum au fost surprinse
Sărbătorește încrederea în tine și respectul pentru mediu cu noua colecție sustenabilă de costume de baie H&M (PUBLICITATE)
PUBLICITATE
Sărbătorește încrederea în tine și respectul pentru mediu cu noua colecție sustenabilă de costume de baie H&M (PUBLICITATE)