Pentru familia lui Victor Ciutacu, locul unde urmează să petreacă vacanţa nu mai reprezintă de multă vreme o surpriză. În fiecare vară, prezentatorul emisiunii “Vorbe grele”, de la Antena 2, soţia lui, Mariana, şi băiatul lor de 12 ani, Vlad, merg în staţiunea turcă Antalya.

“De cinci ani ne petrecem concediul în Antalya. Acolo, totul e ireproşabil”, ne-a explicat el. Totuşi, o zi “s-au rupt” de plaja turcă şi au făcut o excursie în Israel, la Ierusalim. Şi-au luat de acolo icoane şi mir, plus multe mărunţişuri, suvenire pentru rude şi prieteni. “Vlad este foarte fericit că şi-a găsit acolo un iPod de ultimă generaţie, o chestie foarte performantă. Asta a fost singura cheltuială mai mare”, spune Victor.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.