Se poate spune că Minune și-a făcut brand vestimentar, pentru că, până la urmă, tot ce are el e unicat, fie și numai din pricina etichetei! Adrian Simionescu (43 ani) – pe numele său din buletin – și-a dat comandă de costume și cămăși pe care a cerut să fie cusute niște etichete speciale, pe care sunt imprimate chipurile tuturor celor din familie. Eticheta e, practic, o “pleașcă” de material alb, pe care este imprimată o fotografie cu el, soția lui, Cati, băiatul celor doi, Adrian Florin jr și fetele lor, Carmen și Adriana. Iar sub fotografie stă scris: “Trăim mai intens bucuriile atunci când suntem împreună, iar grijile devin lucruri mărunte”. Pare o imagine desprinsă din “Nașul”… și poate că Minune chiar asta a vrut!

FOTO EXCLUSIV/ Adrian Minune nu mai poartă haine de designer, are propriul brand vestimentar. Și-a pus toată familia pe etichetă!

Adrian Minune umblă cu poza familiei pe haine. Și-a comandat și butoni personalizați

După ce și-a făcut hainele cu etichetele “Minune”, manelistul posesor de Ferarri și-a comandat și butoni personalizați, făcuți de un cunoscut designer vestimentar. Butonii vor avea imprimate inițialele numelui său de scenă, stilizate: “AM”. Un “logo” care se va regăsi, în viitorul apropiat, și pe alte haine și accesorii ale manelistului – imprimat sau brodat, după caz.


VIDEO/ Imagini în premieră de la repetițiile pentru musicalul ”Dacă noi ne iubim”, pe muzica Holograf. Fiul chitaristului Romeo Dediu e printre dansatori!

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.