Știri din Fotbal

Cele mai noi știri din fotbal, campionate, rezultate meciuri, transferuri, știri despre jucători celebri ca Lionel Messi, Cristiano Ronaldo, Kylian Mbappé, Neymar sau Mohamed Salah, antrenori și echipele pe care aceștia le antrenează.
Libertatea > Sport > Fotbal
Victima derby-ului: Slavko Perovici și-a pierdut doi dinți! “Mă simt OK. Rămâne sperietura”. Cum arată atacantul după lovitură
Fotbal

Victima derby-ului: Slavko Perovici și-a pierdut doi dinți! “Mă simt OK”. Cum arată atacantul după lovitură

Victorie pentru Dinamo în derby-ul cu FCSB. Arbitrul întâlnirii a întrerupt meciul 10 minute, din cauza unor obiecte aruncate din tribune. FCSB a jucat în inferioritate aproape trei sferturi din partidă
16 Feb Fotbal

Motivul pentru care, pentru prima dată în istorie, un meci Anglia - România nu se va disputa la Londra
15 Feb Fotbal

Motivul pentru care, pentru prima dată în istorie, un meci Anglia – România nu se va disputa la Londra

Mirel Rădoi a anunțat echipa ideală a României pentru barajul cu Islanda. Surpriza din apărare
14 Feb Fotbal

Derby de România, Dinamo - FCSB, va fi arbitrat de Horațiu Feșnic
11 Feb Fotbal

Derby de România, Dinamo – FCSB, va fi arbitrat de Horațiu Feșnic

CFR Cluj acuză un complot în Liga 1. Dan Petrescu și Bogdan Mara fac scandal după ce CFR Cluj a remizat cu Gaz Metan, 0-0