„E un grăsan, are 7 kilograme şi deja nu mai pot să îl ţin în braţe de greu de ce. În rest, e răsfăţat de bunici, care se bat să aibă grijă de el. Deocamdată nu îi spunem Nicolas, ci bebe, pentru că până la botez nu e bine să-i spui pe nume copilului. Oricum, vom face mai întâi botezul şi apoi nunta”, a mărturisit Elena Gheorghe la „Acces Direct”.
Cântăreaţa spune că nu face nimic deosebit pentru a arăta bine. „Nu m-am îngrăşat, aşa că nu pot spune că am făcut ceva ca să slăbesc. Dulciuri nu mănânc de fel, pentru că nu îmi plac. Singurul lucru la care am renunţat sunt prăjelile, dar asta din cauza ritmului zilnic foarte alert. Măcar aşa să ajut organismul”, a spus ea.
Citeşte şi: Elena Gheorghe compară copilul cu Oscarul: „Nicolas e premiul meu”
Elena Gheorghe: „Mi-aş dori tare mult să nu fiu stresată la nunta mea”
 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.