Întrebată care este cea mai frumoasă amintire de ziua femeii, protagonista rolului principal din ”Narcisa Sălbatică” susţine că nu-şi aminteşte de vreuna mai specială, însă nu poate uita un episod petrecut în adolescenţă, când mama ei nu a lăsat-o să primească floi de la un băiat.
„Anul acesta sărbătoresc 8 martie muncind, pentru că, fiind într-o zi de marţi, voi fi la filmări. Sigur îmi va pregăti Viktor o surpriză, dar nu am reuşit să îmi dau seama despre ce este vorba. Nu îmi amintesc o anumită zi de 8 martie de când am mai crescut, dar ţin minte o zi, când eram la liceu, cred, când un băiat care mă plăcea a venit cu un buchet de flori la uşă, iar mama l-a refuzat. Nici nu voia să auda de aşa ceva atunci.”, ne-a declarat Alina Pușcaș.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.