Anamaria Prodan formează un cuplu cu antrenorul de fotbal Laurențiu Reghecampf. Cei doi, care se înțeleg de minune, au fost părinți spirituali pentru multe cupluri.

Miercuri, binecunoscuta impresară a devenit din nou nășică.

Una dintre finele ei a devenit mămica unui băiețel.

Impresara, care a avut probleme de sănătate și a fugit din spital pe semnătură, a mers imediat la spitalul unde acesta s-a născut pentru a-l vedea pe finuțul ei cel mic.

Anamaria Prodan a devenit nășică de băiețel: „Te iubesc, finuțul meu”

Vedeta, care a împlinit 44 de ani în luna decembrie a anului trecut, s-a fotografiat cu micuțul, după care este topită.

Anamaria Prodan a devenit nășică de băiețel. Nu mai poate după finuțul ei

Este toată numai un zâmbet în timp ce îl ține în brațe pe proaspătul nou-născut.

Anamaria Prodan a devenit nășică de băiețel. Nu mai poate după finuțul ei

„Bine ai venit îngeraș! Te iubesc, finuțul meu EDEN GURDAL”, a scris ea pe internet, acolo unde a postat și imaginile cu bebelușul.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.