Bianca Brad este convinsă că fetița ei, Emma, îi trimite semne care o emoționează enorm pe vedetă.  Aceasta crede că norișorul în formă de inimioară, apărut chiar în dreptul unui aranjament, în ziua de Paște, este un semn de la fetița ei.

Au trecut 13 ani de la moartea fetiței Biancăi Brad. Mesajul emoționant transmis de ea, în ziua de Paște. „Îmi trimite tot felul de semne”

”Nu mai e aici și totuși este, îmi lipsește tare mult fetița mea. Ea știe asta și, ca să-mi aline dorul, îmi trimite tot felul de semne care mă bucură și mă emoționează. Ca de exemplu acum.

Abia după ce am făcut poza, am văzut inima de pe cer, poziționată, ca un răspuns, chiar deasupra micului aranjament făcut cu gândul la ea, pentru ea.

Cam așa ne spunem noi, una celeilalte, că ne iubim. Draga mea, dragă. Îți mulțumesc, iubita mea”, a scris Bianca, pe conturile sociale, în dreptul impresionantei fotografii, potrivit Click.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.