Băiețelul Danei Rogoz a crescut și a devenit un puști adorabil, chiar și pentru străini. Mândră din cale afară, vedeta a povestit întâmplarea de care a avut parte Vlad în Asia.

Băiețelul Danei Rogoz a avut parte de o experiență inedită în Asia. Încredibil ce i-a făcut un localnic

Băiețelul Danei Rogoz a frânt inimi în Asia

„E pentru a doua oară de când suntem în Asia și Vlad primește cadou pe stradă, de la cate un localnic, o jucarie. Spuneți voi care e gradul de „adorabilitate” în această imagine cu Perfectu’ strângându-și la piept elefantul cadou”, a scris Dana pe contul de Facebook. Pe 1 martie, băiețelul Danei Rogoz a împlinit 3 ani.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.