Mihai Bendeac a ținut să-l apostrofeze pe Șerban Huidu, care a interzis melodia ”Doi în unu”, cântată de actor cu Delia.
”Domnul Șerban Huidu a refuzat s-o difuzeze pe Kiss Fm, sub pretextul că eu fac parte dintr-un trust concurent (wtf?!?!). Stau și mă întreb ce ar însemna ca Buzdu și Morar să nu-i difuzeze niciodată pe Smiley, Moga, Loredana sau Bănică din aceleași considerente. Mi se pare o aberație sinistră și ceva demn de un showbiz ca-n epoca medievală.
Regretul meu nu e legat de propria-mi persoană. Ma doare-n fix. Dar Delia cu ce e vinovată? Deja am impresia că devin o piedică pentru ea. Din păcate… Pentru că nu merită asta.
Șerban, nu-ți port pică. Dar ai trecut, în ultimii doi ani, prin niște experiențe de viață pe care nu le-aș dori nici celor mai aprigi hateri ai mei. Chiar nu ai învățat nimic? Dacă ai avut șansa de a rămâne printre noi, în libertate, nu crezi că ar fi cazul să demonstrezi ceva mai multă umanitate decât erai capabil înainte? În rest, numai de bine!”, a scris Mihai Bendeac pe Facebook.
 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.