Steaua va pune pe jar detectivii cu noile indicii pe care le va oferi în această ediție. „Nici nu s-a uscat cerneala pe ziarele în care aparițiile mele senzuale au bulversat o țară întreagă.

Ce măști vor urca pe scenă la „Masked Singer România” în ediția din această seară. „Aparițiile mele au bulversat o țară întreagă”

Cine crede că a fost un accident se înșală. Mi-am asumat orice apariție și lumea ar trebui să înțeleagă că atunci când intri într-un con de umbră folosești orice mijloace de a ieși la lumină. Scopul scuză mijloacele.

 Ups! Ce am câștigat? Milioane. Ce am pierdut? Tot. De câțiva ani împart dormitorul cu șase pisici și s-ar putea spune despre mine că sunt pustnică.

Dacă n-aș fi cunoscută la fiecare colț de stradă, aș avea o viață absolut banală”, va spune Steaua înainte de a urca pe scena Masked Singer România.

Alex Bogdan: „Suntem față-n față cu cel mai mare mister!”

Noile informații vor dărâma toate teoriile pe care investigatorii le aveau despre această mască: „Îmi iei mințile și asta mă derutează groaznic. Am niște idei într-o emisiune, altele în alta, vii cu tot felul de povești… nu mai înțeleg nimic despre tine”, îi va spune Mihaela Rădulescu.

Pentru Alex Bogdan, enigma din jurul acestei măști este greu de elucidat: „Sunt convins că suntem față-n față cu cel mai mare mister de la Masked Singer România!”.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.