„Când am făcut piesa ‘Stan’ cu Dido, întâi am înregistrat partea mea, apoi mi-am imaginat vocea ei pe refren. I-am dat un telefon şi iată ce piesă a ieşit”, a vorbit Eminem despre cea mai fructoasă colaborare cu o voce feminină din carieră.

„Piesa cu Rihanna pe noul album parcă a fost destinată ei. Am simţit că doar ea poate face faţă cu succes”, s-a destăinuit rapperul american.

Deşi de-a lungul carierei sale le-a parodiat pe Britney Spears sau Madonna, Eminem a dorit să le transmită fanilor că vor înţelege colaborarea cu Rihanna abia atunci când vor asculta albumul.

Ascultă Eminem – Not Afraid, cea mai nouă piesă a artistului

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.