Mihai Trăistariu este recunoscut ca fiind un mare iubitor de animale.
Artistul a fost, însă, şi el marcat de tragedia lui Ionuţ, băieţelul în vârstă de numai patru ani care a fost sfâşiat de maidanezi într-un parc din Capitală.
Cântăreţul a dezvăluit, pe pagina sa de Facebook, că a fost în vizită la mormântul micuţului care a impresionat o ţară întreagă.
„Mă credeţi sau nu … am fost chiar acum 5 minute la mormântul copilului de 4 ani. Iubesc şi oamenii şi animalele în egală măsură.
P.S: Era în apropiere şi mormântul d-nei Maria Lătăreţu. Îi cânt şi eu ” Lie, ciocârlie ” în concertele mele …”, a scris Mihai Trăistariu pe site-ul de socializare.
Citeşte şi:
 

Se ascunde ca un laş de când Ionuţ a fost devorat de maidanezi!

Andreea Marin, MESAJ TRANŞANT ÎN PRIVINŢA MAIDANEZILOR! Uite ce SOLUŢIE ARE „ZÂNA”. Eşti de acord?

Simona Traşcă, MĂRTURISIRE DRAMATICĂ, în privinţa problemei maidanezilor!




Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.