0-134888-rosii.jpg

De departe cel mai excentric concurent a fost Tolea, care a înşfăcat-o pe Dina Marina şi a încercat să o arunce, cu capul în jos, prin gaura din figura de politiren. În urma acestei încercări nereuşite, cei doi s-au ales cu o baie buna în piscină.

“Nu m-a speriat faptul că am concurat alături de Tolea. Eu sunt o persoană căreia îi place acest gen de divertisment. Nu am fiţe şi nici nu mă supăr foarte uşor. A fost o experienţă plăcută şi m-am distrat foarte bine”, a declarat Dina Marina.

0-134889-albastru2.jpg

În schimb, Liliana Fedorca a mărturisit că au cam trecut-o fiorii când l-a văzut prima data pe Tolea. “Când l-am vazut cât e de mare şi de impunător, m-am cam speriat. Dar s-a dovedit a fi chiar ok. Despre Mihai Bendeac pot să spun că este foarte talentat şi ştie să facă oamenii să se simtă bine. M-am distrat foarte tare şi mă bucur că am câştigat”, a declarat Liliana.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.