Pentru Mădălina Pamfile, faptul că are două familii, cea care a adoptat-o de când era mică, pe de o parte, şi cea a mamei naturale, de partea cealaltă, reprezintă acum un mare avantaj. Rămasă şomeră, fosta asistentă TV nu mai are nici o sursă de venit, dar, cu toate acestea, reuşeşte să facă faţă vieţii scumpe pe care o duce în Capitală.

Nu are încă o relaţie stabilă

În ajutor nu i-a sărit vreun iubit bogat, care-i cam… lipseşte, ci rudele. “Nu am nici un job de ceva timp. În toată această perioadă, m-au ajutat şi încă mă întreţin părinţii cu bani. Am două familii, care au un copil comun… Mamele mele, cea naturală, din Italia, şi cea care m-a crescut, îmi dau atât bani de chirie, cât şi să trăiesc decent”, a mărturisit Mădălina pentru Libertatea.
Bruneta a mai spus că în prezent nu are o relaţie stabilă şi a vorbit despre Cristian Daminuţă, ultimul său iubit: “Noi ne certăm, noi ne împăcăm. Ne cunoaştem, dar nu avem o relaţie”, a adăugat aceasta. Mădălina nu a ascuns nici că, în momentul în care vreun iubit i-ar cere să nu muncească, atunci acesta ar trebui să îndeplinească anumite condiţii: “Dacă vrea să stau acasă, trebuie să se ocupe şi de partea mea materială”.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.