Mihai Trăistariu este foc și pară pe statul român. După ce a încercat ani de zile să obțină fonduri europene pentru un proiect important, acum a aflat că cei care le administrează au făcut câteva greșeli.

Artistul a anunțat pe contul de socializare că daca anul acesta nu rezolvă problema, este decis să dea statul român în judecată. Din 2009 mă chinuiesc să accesez fonduri europene… ca să citesc azi că cei care le administrează sunt nişte netrebnici. Fix ca la Eurovision. Dacă nici anul ăsta nu reuşesc să-mi fac proiectul mult visat cu fonduri europene… dau statul în judecată! Jur!”, a scris Mihai Trăistariu.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.