Serbările se ţin lanţ în televiziunile trustului Intact Media Group. După petrecerea de 1 iunie dedicată tuturor copiilor din companie, a venit rândul vedetelor să fie felicitate. Simona Gherghe şi Mirela Boureanu- Vaida, prezentatoarele emisiunilor “Acces direct” şi, respectiv, “Mireasă pentru fiul meu”, au primit şampanie pentru performanţele de audienţă din acest sezon. Mirela Boureanu- Vaida a rămas “peste program”, pentru a sărbători alături de colegi rezultatele de audienţă.
“Eu nu consider că avem competiţie. Am început să fim primii când am înţeles că trebuie să fim mai buni în fiecare zi. Mulţumim telespectatorilor, care ne sunt alături în număr din ce în ce mai mare”, a spus Mirela Boureanu-Vaida.
Mirela Boureanu-Vaida, petrecere la locul de muncă ↑ Echipa de la “Mireasă pentru fiul meu” a petrecut cu şampanie

Vezi pe Libertatea subiectele la română la Evaluarea Națională 2026!

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Urmărește cel mai nou VIDEO
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.