„O binecuvântare mică m-a ales să-i fiu mamă”, a postat Naomi Campbell marți pe rețelele de socializare.

„Sunt atât de onorată că am acest suflet delicat în viața mea și nu există cuvinte potrivite prin care pot să descriu legătura cât pentru o viață pe care o simt cu îngerașul meu. Nu există iubire mai mare”, a mai precizat Naomi Campbell.

Naomi Campbell a devenit mamă la 50 de ani. „Nu există iubire mai mare”

Prietenii au felicitat-o, după anunțul că a devenit mamă, postând mesaje emoționante.

„Oh, Doamne, felicitări! Ce binecuvântare!”, a scris un fan. Un altul a comentat: „Astăzi este ziua? Absolut incredibil. Cât de norocoase sunteți amândouă! Ce mamă minunată vei fi”.

„Multe-multe-multe felicitări pentru tine și pentru familia ta. Satul se va strânge acum în jurul tău și te va sprijini în educarea acelui mic înger! Ce binecuvântare incredibilă!”, a postat un alt fan.

FOTO: EPA

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.